204 photos Filters

Sort by:

Clear all filters

Chronological more photos :

Race action #21 class 2 Team Privilège: Thierry Catelin, Eric Lemoine, Mickael Frémondière, Erick Thomas
Race action
#17 class 3 Olympic Team Rouennais: Gérald Roehm, Frank Schulze, Tomas Cermak, Pedro Fortuna #17 class 3 Olympic Team Rouennais: Gérald Roehm, Frank Schulze, Tomas Cermak, Pedro Fortuna
#21 class 2 Team Privilège: Thierry Catelin, Eric Lemoine, Mickael Frémondière, Erick Thomas #21 class 2 Team Privilège: Thierry Catelin, Eric Lemoine, Mickael Frémondière, Erick Thomas
#38 class 2 Mons Nautic: Christophe Calvo, Serge Massart, Benjamin Berti, Laurent Stievenart #38 class 2 Mons Nautic: Christophe Calvo, Serge Massart, Benjamin Berti, Laurent Stievenart
#21 class 2 Team Privilège: Thierry Catelin, Eric Lemoine, Mickael Frémondière, Erick Thomas #38 class 2 Mons Nautic: Christophe Calvo, Serge Massart, Benjamin Berti, Laurent Stievenart
#21 class 2 Team Privilège: Thierry Catelin, Eric Lemoine, Mickael Frémondière, Erick Thomas
#12 class 3 Starboat BRP: Christophe Larigot, Guillaume Gougeon, Frédéric Talent, Pascal Bernard #12 class 3 Starboat BRP: Christophe Larigot, Guillaume Gougeon, Frédéric Talent, Pascal Bernard
#12 class 3 Starboat BRP: Christophe Larigot, Guillaume Gougeon, Frédéric Talent, Pascal Bernard
#12 class 3 Starboat BRP: Christophe Larigot, Guillaume Gougeon, Frédéric Talent, Pascal Bernard #1 class 3 Team Casino Forges: Philippe Masselin, Thierry Marchand, Arnaud Gallard, Chryslain Leroux
#5 class 3 VSI Racing: François-Xavier Lebleu, Carlos Goncalves, Olivier Roquigny, Guillaume Fouquet #15 class 3 CMN: Jérôme Gautier, Didier Bons, Vincent Bellou, Jean-Claude Levoir
#76 class 1 Dad Racing Team: Jean-François Felicité, Christian Giffard, Mathieu Fourmont, Jean-Marc Seguin #39 class 2 Tomahawk Racing: Rémy Louvel, Jean-Luc Izard, Philippe Luis, Amaury Jousseaume
#24 class 2 Team Loutz: Aurélien Loutz, Franck Levillain, Romain Heluin #24 class 2 Team Loutz: Aurélien Loutz, Franck Levillain, Romain Heluin
#24 class 2 Team Loutz: Aurélien Loutz, Franck Levillain, Romain Heluin #X0 Experimental Team Casino Forges: Daudigny Kévin, Gremare Lionel, Boute Eric
Race action
#17 class 3 Olympic Team Rouennais: Gérald Roehm, Frank Schulze, Tomas Cermak, Pedro Fortuna Race action
#90 class 1 SCW Racing Team: John Master, Hamer Swen, Tim Lewis, Samuel Mainot #68 class 1 CMN, Manu Maillard: Aline Delapierre, Bruno Delapierre, Grégory Morin
#78 class 1 Bourgeot Racing Team: Alexandre Bourgeot, Norbert Josse, Jean-Pierre Smis, Frédéric Héroult #78 class 1 Bourgeot Racing Team: Alexandre Bourgeot, Norbert Josse, Jean-Pierre Smis, Frédéric Héroult
#69 class 1 Défi 24 heures-Esigelec: Pierre Armengol, Julien Borde, Yann Lepront, Nicolas Subrebost #66 class 1 Drakkar Inshore: Fanny Chiappe, Laurent Jalabert, Igor Auriant, Filipe Castro
#32 class 2 Navikart: Sébastien Lemoine, Eric Doublet, Tony Bourdin, Franck Delambre #8 class 3 Team Vauban Humanis: Christophe Boyard, Xavier Savin, Christophe Poulain
#47 class 1 Team Conquérant: Jérôme Amédée, Thomas Cléret, Olivier Janin, Stéphane Wiglusz #63 class 1 Team Touax: Frédéric Loones, Cédric Ledeunf, Thomas Boulier, Richard Legoadec
#70 class 1 Viking Inshore Club: Stéphane Godde, Xavier Revert, Jean-Baptiste Gouley, Orlando Roulleau #98 class 1 Team Vallée de Seine: Jean-Marc Feyt, Stephane Balen, Olivier Letellier, Jean-Claude Lefranc
#36 class 2 Team Dailly: Frédéric Bagot, Alain Dailly, Jacques Morin, Martial Kauffmann #68 class 1 CMN, Manu Maillard: Aline Delapierre, Bruno Delapierre, Grégory Morin
#36 class 2 Team Dailly: Frédéric Bagot, Alain Dailly, Jacques Morin, Martial Kauffmann #22 class 2 TFI Racing: Alain Paris, Gilles Guillaumin, Cyrille Sirantoine, Alain Arreteau